JAK PRACUJĘ

bezpieczeństwo


Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której bez obaw możemy zagłębić się w to co kryje się pod powierzchnią.

ciało


Sięgamy po mądrość ciała, która pozwala na lepsze poznanie siebie i daje możliwość przyglądania się sobie w prawdzie.

świadomość


Poszerzamy perspektywę, która pozwala wyjść poza aktualne przekonania i wzorce. Możliwości jest więcej niż możemy sobie wyobrazić.

partnerstwo


Nasza relacja coachingowa to relacja partnerska, w której dajemy sobie miejsce na współpracę, kreatywność i wolność.

samoprzywództwo


W kontakcie z sobą, uważności i otwartości dostajesz dostęp do działania w zgodzie z Twoim wewnętrznym "JA".

jasność


Jasność na poziomie wartości, potrzeb i uczuć precyzyjnie wyznacza kierunek. Uzyskasz klarowność tego co jest ważne na teraz.

zaufanie


W trakcie wspólnej pracy budujemy zaufanie przez autentyczne wyrażanie siebie i pozwalanie sobie na wrażliwość i otwartość.

potrzeby


Wszystko co robimy służy zaspokojeniu potrzeb, dlatego z ciekawością pozbawioną ocen przyglądamy się Twoim potrzebom i wartościom.

działanie


Stworzymy plan świadomego, celowego działania opartego na Twojej intencji. Określimy również sposób jego weryfikacji.

jak zacząć? - konkrety

 1. 1
  Umawiamy się na Sesję Strategiczną, która trwa 45 minut i służy temu, żebyśmy mogli się więcej dowiedzieć o sobie i naszych potrzebach. Na tej podstawie wspólnie rozeznajemy, czy chcemy razem pracować i w jakiej formie - jest to sesja bezpłatna.
 2. 2
  Kiedy decydujemy się na kolejny krok, dostajesz pakiet startowy łącznie z kontraktem i formularzem do wypełnienia. Służy to wprowadzeniu pełnej jasności i wspiera nas w czasie naszej pracy.
 3. 3
  Zaczynamy pracę umawiając się na pierwszą sesję, która jest Sesją Odkrywczą i trwa około 120 minut. Jest to budowanie fundamentu do dalszej pracy.
 4. 4
  Kontynuujemy pracę we wspólnie ustalonym tempie. Zazwyczaj pierwsze trzy sesje odbywają się co tydzień, później spotykamy się co dwa tygodnie. Każda Sesja Standardowa trwa 60 minut.
 5. 5
  Koszt - pracuję w modelu Ekonomii Daru. Co to znaczy? To znaczy, że nie chcę aby czynnik ekonomiczny był przeszkodą na Twojej drodze do samoprzywództwa. Więc sam możesz wybrać jaką kwotę chcesz zapłacić za moje wsparcie. Cena rynkowa sesji coachingu to około 200 zł. Możesz wybrać taką kwotę bądź dowolną niższą bądź wyższą, w zależności od Twojej aktualnej sytuacji i możliwości. Wszystkie wątpliwości wyjaśniamy wspólnie w czasie Sesji Strategicznej.
 6. 6
  Wszystkie sesje odbywają się online (platforma Zoom albo Jitsi).

Umów się na bezpłatną Sesję Strategiczną

Lukasz Zygmunt Logo

Copyright Łukasz Zygmunt. Kopiowanie treści (w tym zdjęć) bez pisemnego zezwolenia zabronione.
Wszystkie moje działania oferowane są z ramienia Fundacji Samoprzywództwo, KRS 0001055071.