filary cft

PEŁNia

Jesteśmy w pełni swojego istnienia w uszanowaniu wszystkiego co jest. Relacja bazująca na pełni buduje fundament dla szacunku, zasobności i mocy.

RÓŻNORODNOŚĆ

Uznanie pełnej wielowymiarowości naszych doświadczeń pogłębia naszą świadomość. Akceptacja wszystkich aspektów samego siebie pogłębia akceptację różnorodności świata zewnętrznego.

ZARADNOŚĆ

Wiara w mądrość i zaradność każdego z nas pozwala na relację pełną ciekawości i otwartości na to co się objawia. Wspieramy zagłębianie się we własną pomysłowość przynoszącą nowe wglądy, kreatywność i działanie.

WOLNOŚĆ

Kiedy pamiętamy, że każdy ma prawo wybierać własną odpowiedź na otaczające okoliczności, uwalniamy się od ocen i brania cudzej odpowiedzialności. Uznajemy życiowe doświadczenie każdego z nas, szanujemy nasze wybory i tworzymy przestrzeń na relacje wypełnioną szacunkiem i pokorą.

MOŻLIWOŚCI

Piękno i tajemnica procesu transformacji pokazuje, że zarówno coach jak i klient nie są w stanie wyobrazić sobie wszystkiego co jest możliwe. Podróż nie ma sztywnego celu, jednocześnie hojnie nagradza. Możliwości jest dużo więcej niż możemy sobie wyobrazić.

REZERWUJĘ BEZPŁATNĄ
SESJĘ STRATEGICZNĄ

 Jestem gotowy wypłynąć na głębię i krok po kroku zmieniać swoje życie.

Lukasz Zygmunt Logo

Copyright Łukasz Zygmunt. Kopiowanie treści (w tym zdjęć) bez pisemnego zezwolenia zabronione.
Wszystkie moje działania oferowane są z ramienia Fundacji Samoprzywództwo, KRS 0001055071.