Wspólnie odkryjmy Twoją ścieżkę.

Łukasz Zygmunt

Pracuję z ludźmi, którzy pragną świadomie kierować swoim życiem. Wspólnie wyruszamy w podróż po Twoim wewnętrznym świecie, poznajemy jego tajemnice. Wprowadzam jasność i zrozumienie. Odkrywamy to, co jest naprawdę ważne i określamy kierunek działania wkraczając w samoprzywództwo.

Dowiedz się więcej

Znajdziesz mnie również tutaj

CO MÓWIĄ MOI KLIENCI?

Zobaczysz, zrozumiesz, poczujesz!

Marta K.

Życie to ciągła zmiana, czasami mamy wrażenie że "kręcimy się w kółko" i nie rozumiemy jakie mechanizmy powodują nasze reakcje na te zmiany. Podróż z Łukaszem pozwoliła mi poznać je, świadomie wybierać i wyplątać się z wielu takich nawykowych działań. Jestem mu bardzo wdzięczna, i polecam spotkania z Nim każdemu kto chce żyć, iść do przodu, a nie kręcić się wciąż wokół tych samych problemów.

Świetny intuicyjny, uważny i zaskakujący Przewodnik.

...podróż po najciekawszej krainie...

Kris Górski - Kompozytor

Praca z Łukaszem to podróż po najciekawszej krainie - nas samych. Łukasz w piękny sposób tworzy przestrzeń, w której możemy zgłębiać siebie w pełnym poczuciu zaufania i bezpieczeństwa. To wspaniały przewodnik i empatyczny człowiek, który intuicyjnie wyczuwa czy droga na której jesteśmy jest dla nas odpowiednia, czy czujemy się na niej dobrze i co można zrobić aby ją ewentualnie zmienić. Nasze wspólne spotkania pomogły mi zobaczyć wiele i przypomniały mi jak wspaniałym jest wspólny dialog, choć za pewne mówiłem głównie ja. Pokazało mi po raz kolejny jak bardzo relacja z drugim człowiekiem jest lustrem nas samych.

Spędziłem wiele lat na badaniu mechanizmów myśli, umysłu i serca zanim spotkałem się z Łukaszem i nie wiedziałem zupełnie co takie sesje mogą przynieść. Przyniosły głębokie zrozumienie, wgląd w to, czego do tej pory nie byłem świadom. Naświetliły zakamarki podświadomości zaskakując mnie jak małe dziecko które odkrywa skarb. Zakończyłem z uśmiechem, radością z nowo poznanych stanów siebie i pewnym poczuciem tęsknoty, znanym mi z ostatnich stron wspaniałej książki czy końca pięknej podróży.

Bardzo serdecznie polecam.

Dużo więcej niż coaching.

Mikołaj S.

Spotkania z Łukaszem nie tylko pomogły mi dość bezboleśnie przebrnąć przez pełen turbulencji okres i podjąć ważne, nie tylko zawodowe decyzje z pewnością i czystością umysłu. Przede wszystkim sprawy, które pierwotnie uważałem za poważne problemy do przepracowania, nagle straciły na mocy i rozwiązały się właściwie same, niczym efekt uboczny coachingu.

Dzięki temu otworzyła się przestrzeń dla poruszenia dużo głębszych tematów, których istnienia nigdy bym nie podejrzewał. W ten sposób spotkania, które początkowo miały pomóc mi w pokonaniu życiowych trudności, przerodziły się w fascynującą podróż, pełną zaskakujących i intrygujących odkryć, z każdą sesją wzmagając apetyt na więcej. Łukasz okazał się w tej podróży znakomitym kompanem i opiekunem, wykazując się z jednej strony niezachwianą fachowością, a z drugiej bardzo trafną intuicją, elastycznie dobierając metody pracy do potrzeb klienta oraz konkretnej sytuacji.

Wszystko to owocuje wspaniałą współpracą, którą mam nadzieję regularnie kontynuować. Polecam wszystkim, którzy w poszukiwaniu własnej drogi są gotowi na krok w nieznane - w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, pod opieką sprawdzonego przewodnika.

REZERWUJĘ BEZPŁATNĄ
SESJĘ STRATEGICZNĄ

 Jestem gotowy wypłynąć na głębię i krok po kroku zmieniać swoje życie.

NEWSLETTER

Wypełnij formularz poniżej jeżeli chcesz być informowany o moich projektach.

Lukasz Zygmunt Logo

Copyright Łukasz Zygmunt. Kopiowanie treści (w tym zdjęć) bez pisemnego zezwolenia zabronione.
Wszystkie moje działania oferowane są z ramienia Fundacji Samoprzywództwo, KRS 0001055071.